Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

1 hvězdičkové motely Darlings Lake, Kanada

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Darlings Lake bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Darlings Lake, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Darlings Lake věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Darlings Lake, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Penziony – hostince Darlings Lake

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Darlings Lake, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Darlings Lake se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Darlings Lake, apartmán Darlings Lake, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 1 hvězdičkové motely

Okruh hledání 25 km

zobrazeno: 1–2 (z 2)

El Rancho Motel 1* Motely, Yarmouth

Motely, El Rancho Motel
6.3

214 Hwy 1, Yarmouth, Kanada

Do centra města Darlings Lake: ~10.7 km | Zobrazit hotel na mapě

Featuring rooms with a lake view, this motel is located in Yarmouth. Frost Park is 4 minutes’ drive away. Free WiFi access is available. Cable TV is featured in rooms at El Rancho Motel. Complete with a microwave, there is also a refrigerator. Extras include a desk, ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Cape View Motel & Cottages 1* Motely, Mavillette

Motely, Cape View Motel & Cottages
9

124 John Doucette Road, Mavillette, Kanada

Do centra města Darlings Lake: ~15.7 km | Zobrazit hotel na mapě

Located just 200 metres from Mavillette Beach Park, this Nova Scotia motel features free public parking and free Wi-Fi access. Guests can enjoy a daily continental breakfast as well. A cable TV comes standard in each of the air-conditioned rooms at Cape View Motel and ...